СЕМАНТИЧНЕ ЯДРО САЙТУ

Пошук ключових запитів

Одним із перших і головних завдань для успішного seo-просування є збір семантичного ядра. При складанні семантики підшуковуються всі можливі слова й фрази, які можуть використовувати у пошуку потенційні клієнти вашого сайту. Потім ці ключові запити розміщують на сторінках ресурсу при описі товарів чи послуг. Коли користувачі в інтернеті задають пошук інформації – Google та Яндекс показують їм сторінки вашого вебсайту, які містять відповідні ключові фрази.

Правильне семантичне ядро дозволяє залучити максимум відвідувачів з органічного пошуку без використання реклами та популяризації в соціальних мережах. А це економія коштів та ефективний розвиток бізнесу онлайн.

Семантичне ядро сайту

Інструменти для складання семантичного ядра

Існує багато сервісів для збору семантики. Команда Seostar в основному користується програмою Key Collector, за допомогою якої вдається якісно та швидко підібрати необхідні ключові запити. Налаштовується парсинг за початковими словами-маркерами з планувальника ключових слів в Google чи вордстата в Яндексі. Витягуються всі можливі запити користувачів, які відповідають певній тематиці з даними по точній частотності. Також можливе збирання підказок та схожих фраз з пошукових систем.

При необхідності проводиться аналіз конкурентів з ТОП-3 пошуку в потрібній ніші й збирається семантика з сайтів-конкурентів за допомогою спеціалізованих онлайн сервісів.

Кластеризація ключових слів

Після збору всіх ключових запитів проводиться кластеризація семантичного ядра. Фрази групуються за певною тематикою та наміром користувача (інтентом). Кластеризація ключових слів здійснюється за допомогою відповідних інструментів та доводиться до готового результату ручною доробкою, видаляються мінус-слова та неявні дублі фраз.  Кожен кластер слів зазвичай використовується для певної сторінки сайту, або окремого розділу h2. Оптимальна структура ресурсу та сторінок створюється на основі органічної видачі пошукових систем та аналізу конкурентів.

Кластеризація семантики

Гарантія виконання

Ми завжди виконуємо взяті на себе зобов’язання та стараємося якнайкраще реалізувати всі завдання. Якщо у вас виникають сумніви щодо результату й не бажаєте здійснювати передоплату, тоді пропонуємо створення проєкту на спеціалізованому сервісі. Ви резервуєте обумовлені кошти, а ми їх отримуємо після успішного завершення роботи.

Створення проєкту

Резервування коштів

Виконання роботи

Результат і оплата

Збір семантики

Збирання ключових слів

При складанні семантичного ядра є ряд чинників, яких слід дотримуватись:

 • враховувати регіон і ГЕО ресурсу, для якого проводиться оптимізація;

 • збирати не тільки високочастотні ключові запити, а й ключовики з низькою та середньою частотою;
 • доповнювати семантику LSI словами та  підказками пошукових систем;

 • не використовувати слова, які мають інший інтент користувача та граматичні помилки;
 • якщо СЯ розширюється для готового ресурсу, то дотримуватись його структури.

Ціна на збір семантичного ядра

Мінімум

від 50грн
 • МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Стандарт

від 400грн
 • СТАНДАРТНІ ПОСЛУГИ

Преміум

від 1000грн
 • ЗАГАЛЬНА СЕМАНТИКА

Де замовити семантичне ядро?

Щоб якісно зібрати повну семантику для сайту необхідно:

 • Мати спеціалізований софт для роботи, який дозволяє підібрати слова та відсіяти ті, що не підходять.
 • Отримати доступом до точних даних по частотності ключових запитів в пошуковиках (адже щоб отримати ці дані з Гугл, необхідно мати активні рекламні кампанії в Google Ads, або користуватися додатковими платними сервісами).
 • Володіти навичками роботи з семантикою, тобто вміти правильно провести збір ключових слів та групування фраз по кластерах.

Команда Seostar має необхідні програми для збору ключових слів, доступ до потрібних сервісів і володіє потрібними знаннями та досвідом для якісного складання семантичного ядра. Вартість збирання семантики залежить від об’єму та тематики й різна для кожного замовлення. Зв’яжіться з нами за контактами для обговорення й уточнення всіх деталей по вашому проєкту.

Реальні відгуки наших клієнтів

Відвідувачі сайтів мало довіряють опублікованим відгукам, оскільки вебмайстри, зазвичай, створюють їм самі. Пропонуємо вам ознайомитись з думкою замовників про нашу роботу на одній із бірж фрилансу, де ми теж працюємо. Подивитись можна за цим посиланням: Відгуки про роботу. Нижче наводимо фото деяких з них.

Форма зв’язку

  Також пропонуємо

  Аудит сайту

  Проведення аудиту для виявлення всіх недоліків та помилок проєкту.

  Внутрішня оптимізація

  Роботи з оптимізації контенту, метатегів, атрибутів та технічних сторінок.

  Комплексне просування

  Повний комплекс робіт по загальному просуванню сайту в інтернеті.

  Лінкбілдинг

  Нарощування зовнішніх посилань з трастових й тематичних ресурсів.