SEO ПРОСУВАННЯ САЙТУ

ВИХІД В ТОП ПОШУКУ

SEO просування сайту

Послуги з просування та розкрутки сайтів в пошукових системах від команди “SEOSTAR”. Пропонуємо як комплексне SEO просування Вашого проєкту, так і виконання окремих завдань по внутрішній та зовнішній оптимізації.

Працюємо на результат. Наша мета:

 • Підвищення видимості ресурсу в органічному пошуку та вихід в ТОП за важливими ключовими запитами.
 • Створення цікавого, зручного та корисного для відвідувачів сайту.
 • Збільшення цільової аудиторії й залучення клієнтів з реальними конверсіями та заявками.

Обговоримо детальніше Ваш проєкт?

Ми пропонуємо

Комплексне просування

Повний комплекс робіт по загальному просуванню сайту в інтернеті.

Аудит сайту

Проведення аудиту для виявлення всіх недоліків та помилок проєкту.

Внутрішня оптимізація

Роботи з оптимізації контенту, метатегів, атрибутів та технічних сторінок.

Семантичне ядро

Збір та кластеризація семантичного ядра під Google та Яндекс.

Лінкбілдинг

Нарощування зовнішніх посилань з трастових й тематичних ресурсів.

Контекстна реклама

Налаштування та ведення рекламних кампаній в Google Ads.

Розкрутка сайту

SEO просування — це комплекс дій за допомогою яких вдається вивести сайт на верхні позиції пошукових систем по певним ключовим словам. Кожен власник сайту бажає бачити свій проєкт в ТОП 10 органічного пошуку по важливим для ресурсу запитам користувачів. Адже це збільшує кількість відвідувачів і потенційних клієнтів інтернет-магазину чи сайту послуг. Створюються умови для ефективного розвитку бізнесу в інтернеті.

seo розкрутка сайту

Необхідність залучення SEO-фахівців

Сучасні пошукові алгоритми Google та Яндекс встановлюють високі вимоги до якості ресурсу. До того ж вони постійно оновлюються, запроваджуються нові правила та фільтри пошуковиків. Ефективна SEO розкрутка проєкту можлива лише за умови постійного відстеження нововведень і чіткого виконання необхідних дій.

Звичайний власник інтернет-бізнесу чи навіть вебмайстер самостійно не справиться з СЕО веб-сайту. Це досить складний процес, що потребує високої кваліфікації SEO-спеціалістів та значної модернізації ресурсу.

Компанія “Seostar” пропонує якісні послуги просування сайтів за прийнятними цінами. Багаторічний досвід, постійна робота в цій сфері та детальний моніторинг нових алгоритмів пошуку дозволяють нам максимально ефективно проводити розкрутку сайтів.

Гарантія виконання

Ми завжди виконуємо взяті на себе зобов’язання та стараємося якнайкраще реалізувати всі завдання. Якщо у вас виникають сумніви щодо результату й не бажаєте здійснювати передоплату, тоді пропонуємо створення проєкту на спеціалізованому сервісі. Ви резервуєте обумовлені кошти, а ми їх отримуємо тільки після успішного завершення роботи.

Створення проєкту

Резервування коштів

Виконання роботи

Результат і оплата

Які переваги отримує клієнт?

Просування сайту в рейтингу пошукових систем за допомогою SEO має такі переваги:

 • Значне підвищення замовлень й продажів та вихід на нові глобальні ринки. Інформація про запропоновані товари, послуги або інші види комерційної діяльності поширюватиметься саме серед цільової аудиторії. Оскільки потрапляння на сайт потенційного клієнта буде відбуватися не за рекламним посиланням, а за запитом, що його цікавить.

 • Підвищення впізнаваності бренду та покращення репутації. Розташування ресурсу на верхніх позиціях пошуковика при органічній видачі (не рекламній) підвищує довіру клієнтів. Це є доказом того, що вебсайт користується заслуженою популярністю у численних користувачів.

 • Довготривалий ефект й економія коштів. Вийшовши на перші позиції пошуку сайт може довго на них залишатися й залучати відвідувачів без додаткових капіталовкладень. На відміну від звичайної реклами, де постійно треба витрачати певний бюджет для пошуку нових покупців на товари чи послуги.

Вартість SEO-просування

Мінімум

від 200грн
 • МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ

Стандарт

від 3000грн
 • СТАНДАРТНІ ПОСЛУГИ

Преміум

від 7000грн
 • КОМПЛЕКСНЕ ПРОСУВАННЯ

Комплексне просування

Комплексне СЕО просування ресурсу можна умовно розділити на дві основні частини:

 1. Внутрішня оптимізація являє собою комплекс заходів щодо оптимізації контенту, метатегів, структури, роботи з семантичним ядром та запитами. План робіт створюється після першочергового аудиту проєкту, під час якого виявляються всі проблеми та недоліки.
 2. Зовнішня оптимізація полягає в нарощуванні та розподілі маси посилань. Здійснюється пошук якісних сайтів донорів і проводиться розміщення на них посилань на проєкт замовника. Таким чином підвищується траст сайту та довіра до нього з боку пошуковиків.
комплексне просування сайту

Це далеко неповний перелік дій, які необхідно виконати спеціалісту для якісного просування веб-сайту. SEO проводиться на основі глибокого аналізу ресурсів конкурентів, розташованих у ТОПі видачі та згідно всіх вимог пошукових систем. Для кожного проекту командою Seostar розробляється індивідуальна стратегія просування сайту, яка спрямована на збільшення відвідуваності цільовою аудиторією.

Реальні відгуки наших клієнтів

Відвідувачі сайтів мало довіряють опублікованим відгукам, оскільки вебмайстри, зазвичай, створюють їм самі. Пропонуємо вам ознайомитись з думкою замовників про нашу роботу на одній із бірж фрилансу, де ми теж працюємо. Подивитись можна за цим посиланням: Відгуки про роботу. Нижче наводимо фото деяких з них.

Форма зв’язку